Když se autoři sitkomu Comeback pustili do díla, zřejmě ani netušila, jak unikátní kousek se jim podaří vytvořit. Toho se podařilo docílit i přizváním blogem, kteří značně promluvili do rámcového děje a ovlivnili tak nejednu postavu. Tím nám tu vznikly charaktery, jenž se staly téměř okamžitě kultem. Příběhy točící se kolem rodiny Pacovských totiž dokáží chytnout každého, kdo se dokáže od srdce zasmát.

Tomáš Pacovský býval slavnou popovou hvězdou. Příchodem devadesátých let však jeho popularita prudce klesla. Zřejmě jediný hraný hit je málo na udržení se na popovém trůnu. A tak dnes je jeho jediným příjmem krámek U dvou akordů, kde prodává hudební nosiče. Doposud neobjasněnou záhadou je, proč jako prodavače zaměstnal svého bratra Františka Pacovslého, jemuž nikdo neřekne jinak, než Ozzák. Jeho životním krédem je metal, jiný hudební styl neuznává a to se odráží i v jeho práci. Tu zkrátka bere spíše jako poslání šířit tu správnou hudbu. Tomáš tak musí každou chvíli chodit chlácholit vyděšené zákazníky. Místo aby byl Ozzák rád, že k nim vůbec někdo zabloudil, tak jim ještě vnucuje úplně něco jiného, než původně chtěli.

Když už si Tomáš neví kudy dál, vyrazí si pro radu k Simoně. Ta se svým pragmatickým pohledem má odpověď na každou šlamastiku. Je zkrátka nutné nic nebrat vážně, zvláště když se jedná o Ozzáka nebo věčně hlídanou Ivu. Tomášova dospívající dcera mu taktéž často přidělává vrásky na čele. Nějak až podezřele moc času tráví ve společnosti Saši s Lexou. Dvojčata ze sousedství v sobě nezapřou geny své matky, zvláště potom Lexa. Ten je s oblibou středem pozornosti, takže jakmile se někde schyluje k průšvihu, nemůže chybět. Navíc se vůbec netají svou náklonností k Ivě. To Saša přesný opak, je spíše takovou šedou myškou, jíž všichni přehlížejí. Ale i ona se občas dokáže pořádně odvázat, tedy pokud to nevyžaduje lhaní, to jí naprosto cizí a kolikrát při pokusu o nějakou lež i omdlí. To dost komplikuje Ivě život, když potřebuje alibi pro ostražitého otce.

Vycházet s Ozzákem není vůbec snadné, proto Tomáš oceňuje příchod posily. Marcelka za dob jeho největší slávy patřila k jeho věrným fanynkám a nyní se rozhodla svůj idol podpořit. Nastupuje proto k Dvěma akordům s jasným cílem. Obnovit zašlou slávu Tomi Paciho. Cesta zpět na vrchol je však dlouhá a trnitá a všechny na ní čeká pořádná várka nečekaných situací. Jejich dobrodružství mapuje seriál comeback online krom televizní premiéry i v archivu tv Nova.